Strona główna → MOPS Stypendia szkolne 2022/2023

MOPS Stypendia szkolne 2022/2023

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu zwraca się z uprzejmą prośbą o udostępnienie w Państwa placówce informacji dotyczących zasad i trybu składania wniosków o przyznanie stypendium szkolnego dla uczniów zamieszkujących na terenie miasta Radomia w roku szkolnym 2022/2023.

Wnioski o stypendium szkolne na rok szkolny 2022/2023 mogą być składane w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu przy ul. Limanowskiego 134, jak również korespondencyjnie i za pośrednictwem platformy e-PUAP, w nieprzekraczalnym, ustawowym terminie, od 1 do 15 września 2022 r.

Udostępnienie powyższej informacji ułatwi składanie wniosków rodzicom, opiekunom uczniów oraz dorosłym uczniom i pozwoli ograniczyć liczbę wniosków o przyznanie stypendium, załatwianych odmownie ze względu na przekroczenie ustawowego terminu do składania wniosków.

Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Radomiu