Strona główna → Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa

Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa

W szkole w dniach 11-19 maja 2023r. obchodziliśmy Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa. Cała społeczność szkolna aktywnie podjęła szereg działań poświęconych bezpieczeństwu w szkole i poza nią. Warto podkreślić, że potrzeba bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych potrzeb oraz niezbywalnym prawem człowieka. W ramach tego tygodnia odbyły się następujące działania:

1. Uczniowie klas I-III na lekcjach wykonali znaki drogowe, które można było oglądać w gablocie na korytarzu.

2. Dzieci z oddziału przedszkolnego uczyły się zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.

3. Uczniowie klas 7ai i 7b zaprezentowali plakaty mówiące o tym, jak bezpiecznie zachowywać się w szkole i poza nią.

4. Na lekcjach techniki uczniowie wykonywali pojazdy uprzywilejowane, które zdobiły szkolne korytarze.

5. W bibliotece szkolnej odbyło się głośne czytanie książek o tematyce bezpieczeństwa.

6. Wśród uczniów klas 4ai, 4b i 4c przeprowadzono egzamin praktyczny na kartę rowerową.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.