Strona główna → Joanna Alberska wśród Ośmiu Wspaniałych

Joanna Alberska wśród Ośmiu Wspaniałych

W tym roku odbyła się w Teatrze Powszechnym w Radomiu kolejna 13 edycja Konkursu Ośmiu Wspaniałych. Szkolny Klub Wolontariatu zgłosił do konkursu dwie wyróżniające się wolontariuszki – uczennice klasy 6 d: Joannę Alberską i Klaudię Wrześniewską.

Miło nam zawiadomić, że w gronie Małej Ósemeczki laureatką została Joanna Alberska. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za dalsze działania wolontariackie.

Dla laureatów przygotowana została szczególna nagroda: wycieczka – niespodzianka ufundowana przez Wydział Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta.

Przypominamy, że Asia jest już piątą nagrodzoną wolontariuszką z naszej szkoły. W ubiegłych latach wśród Ośmiu Wspaniałych znaleźli się wolontariusze: Mikołaj Popczyński, Anna Szymańska, Maria Bernat, Wiktoria Zarembska.