Strona główna → Gwiazdka na deptaku -2019 – konkurs na najładniej ubraną choinkę

Gwiazdka na deptaku -2019 – konkurs na najładniej ubraną choinkę

W niedzielę 15 grudnia 2019 po raz kolejny odbył się radomski konkurs dekorowania choinek świątecznych. Udział w zabawie wzięły prawie wszystkie szkoły i placówki oświatowo-wychowawcze w Radomiu. Przed Urzędem Miasta na Placu Corazziego stanęło wiele pięknie przystrojonych drzewek. Wśród nich także ta reprezentująca naszą szkołę – PSP 1 z Oddziałami Integracyjnymi.

Komisja konkursowa przyznała trzy nagrody w kategorii szkół podstawowych – dwa wyróżnienia: dla PSP 1 i PSP 4 oraz nagrodę główną dla PSP 24. Nasza placówka otrzymała dyplom oraz radiomagnetofon, a każdy z uczestników dodatkowo słodki poczęstunek.

Bardzo się cieszymy z wyróżnienia! W tym roku akcentem przewodnim naszej choinki były anioły wykonane z ekologicznych materiałów. Uzupełniały je bogato zdobione bombki i kokardy oraz mnóstwo prezentów. Przygotowania trwały od ponad miesiąca, a w tworzenie ozdób choinkowych zaangażowani byli rodzice i uczniowie klasy 6 b oraz nauczyciele: p.H.Majkusiak, p.M.Piwowarczyk I p.A.Mężyk. Nieocenioną pomoc i wsparcie otrzymaliśmy od p.Małgorzaty Kosno. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!