Strona główna → Finał Międzyszkolnego Konkursu dla uczniów klas piątych Młody Matematyk

Finał Międzyszkolnego Konkursu dla uczniów klas piątych Młody Matematyk

Informujemy, że 21 maja 2024 roku w naszej szkole odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu dla uczniów klas piątych Młody Matematyk, do którego zakwalifikowało się 13 uczniów z radomskich szkół.
Po matematycznych zmaganiach Międzyszkolna Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów:

I miejsce zdobyła Izabela Giezgała uczennica Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 1 - Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 18 im. Komisji Edukacji Narodowej
II miejsce zdobyli ex aequo:
- Gabriel Mosiołek - uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
- Adam Bujak - uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 34
Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Organizatorzy- nauczyciele matematyki Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu.