Strona główna → Finał akcji „SZLACHETNA PACZKA”

Finał akcji „SZLACHETNA PACZKA”

Finał akcji „SZLACHETNA PACZKA” odbył się w dniach 7 – 8 grudnia.

W związku z tą akcją nasza szkoła rozpoczęła działania 22 i 23 listopada. Chętni uczniowie wzięli udział w pakowaniu zakupów w sklepie E. Leclerc, dzięki czemu udało im się zebrać kwotę 1780 złotych. Suma ta została przeznaczona na zakup potrzebnych artykułów dla wybranej rodziny, m. in. ubrań, obuwia, żywności, środków czyszczących, artykułów dla dzieci, baterii do implantu i aparatu słuchowego. Oprócz tego w szkole została przeprowadzona zbiórka darów. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom i Uczniom, którzy aktywnie przyłączyli się do „Szlachetnej Paczki”.

Dzięki licznemu wsparciu udało nam się również przygotować paczki świąteczne dla dwóch potrzebujących rodzin z naszej szkoły. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!