Strona główna → Dzień Chłopaka w klasie 3 b

Dzień Chłopaka w klasie 3 b

Z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klasy 3 b gościli w restauracji La Spezia w Radomiu. Wszyscy zostali serdecznie przyjęci przez szefa kuchni. Dzieci wzięły udział w rozmowie na temat sposobu przygotowania smacznej, typowo włoskiej pizzy. Pod czujnym okiem kucharza pociechy własnoręcznie ugniatały, formowały ciasto, następnie smarowały sosem. Na tak przygotowanej pizzy układały dodatki według upodobania. Do dyspozycji było wiele składników: salami, szynka, boczek, kiełbasa pepperoni, ser żółty, pieczarki, pomidory, cebula i ananas. Po upieczeniu, dzieci czekała prawdziwa uczta – każdy zjadł własnoręcznie przygotowaną pizzę popijając sokiem. Ciepła przekąska szybko znikała z talerzy, gdyż własnoręcznie przygotowany posiłek zawsze lepiej smakuje. To był ,,pyszny” Dzień Chłopaka.